Balsam dla duszy pracującej czyli 101 opowieści o odwadze, współczuciu i twórczym podejściu do pracy

Tłumaczenie: Joanna Gołyś
Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis
Chicken soup for the soul at work
8371205767
poradnik
poradniki
Anna

Praca stanowi istotną część naszego życia, bez względu na to, czy obsługujemy klientów, prowadzimy własny interes, czy też gotujemy obiad dla rodziny. Dlatego każdy z nas ma o niej coś ważnego do powiedzenia. Canfield i Hansen wraz z przyjaciółmi wybrali wyjątkowy zestaw inspirujących opowieści, które mówią o odwadze, współczuciu i twórczym podejściu, wykazywanych każdego dnia w różnych miejscach pracy na całym świecie.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Anna | 2016-01-01
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 31 grudnia 2015

Moja pracownicza dusza nie została nabalsamowana. Jest to zbiór przykładów jak można być życzliwym wobec innych ludzi i jak wiele mamy ku temu okazji. Książeczka może służyć promocji życzliwości w życiu codziennym, do czego zachęcam. Jednocześnie stwierdzam, że zapewne każdy z nas mógłby spisać własne przykłady życzliwości wobec ludzi oraz otaczającego świata oraz tej, której doświadczamy od innych. Jednak życzliwość nie jest wpisana jedynie w życie zawodowe, co sugeruje tytuł książki. Dodatkowa gwiazdka za świetny zbiór cytatów.