Głodni zmiany

Wydawnictwo: Laurum
Hungry for Change: Ditch the Diets, Conquer the Cravings, and Eat Your Way to Lifelong Health
zdrowie, medycyna
Paulina

Zdrowie jest twoim naturalnym stanem. Zadbasz o nie, jeżeli uprościsz sposób odżywiania się. Oczyść organizm, usuwając „śmieci” ze swojego jadłospisu. Pomoże ci w tym książka amerykańskich pionierów w dziedzinie zdrowego odżywiania. Dzięki publikacji odkryjesz: • Przepisy na zaskakująco smaczne, bogate w składniki odżywcze śniadania, obiady, kolacje, przekąski i desery. • Reguły poruszania...

Oczyść organizm, usuwając „śmieci” ze swojego jadłospisu.

Dzięki publikacji odkryjesz:
• Reguły poruszania się po supermarkecie – co kupować i czego unikać.
• Całą prawdę o dietach oraz produktach bezcukrowych i beztłuszczowych.
• Sposoby na nadmierne łaknienie i uzależnienie od jedzenia.
• Odpowiedź na pytanie dlaczego popularne diety nie działają.
• Jak czytać etykiety i jakich dodatków do jedzenia unikać.
• Najefektywniejsze metody detoksykacji i oczyszczania organizmu.
• Co jeść, by mieć zdrowe oczy, promieniejącą skórę i błyszczące włosy.

Głodni zmiany dostarczając praktycznych rozwiązań, udowadnia, że twoje zdrowie jest w twoich rękach i że zawsze możesz uciec z dietetycznych pułapek. Opinie ekspertów w dziedzinie medycyny i właściwego odżywiania oraz inspirujące historie tych, którzy byli chorzy i mieli nadwagę, dają nam niezbędne narzędzia i motywację do rozpoczęcia drogi w kierunku zdrowia.

Głodni zmiany pomoże ci zwiększyć poziom energii, wzmocni twoje ciało i sprawi, że każdego dnia do końca życia będziesz wyglądać lepiej i czuć się znakomicie.

James Colquhoun i Laurentine ten Bosh są konsultantami w zakresie prawidłowego odżywiania się, którzy stali się filmowcami. Zmotywowani przypadkami przewlekłych chorób w rodzinie stworzyli i sfilmowali FOOD MATTERS – i ostatnio Głodni zmiany – które stały się inspiracją i pomocą dla każdego kto chce przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem.

źródło opisu: http://www.laurum.pl/b1780-glodni-zmiany.htm

źródło okładki: http://www.laurum.pl/b1780-glodni-zmiany.htmhttp:/...»

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!