Polska pięknieje

Wydawnictwo: Pascal
Duch_Pchły

Dzięki unijnym funduszom zwiększa się oferta turystyczna Polski. Przez ostatnie lata odbudowano lub odnowiono wiele cennych zabytków, zrewitalizowano zaniedbane części miast, wybudowano setki kilometrów dróg rowerowych, zbudowano nowoczesne baseny kąpielowe i parki tematyczne. Gdy ogląda się rezultaty tych przedsięwzięć, nie ulega wątpliwości, że nasz kraj pięknieje i przez to staje się jeszcze atrakcyjniejszy dla turystów z Polski i zagranicy.

Większość z tych obiektów została odnowiona lub powstała w ostatnich dwóch latach i w tym krótkim okresie nie było zbyt wiele czasu na ich promocję. Nie ulega jednak wątpliwości, że warto się pochwalić tymi udanymi przedsięwzięciami. Taki był cel prac nas przewodnikiem "Polska pięknieje". W rezultacie w książce opisano 45 atrakcji turystycznych z różnych zakątków Polski. Warto, by obiekty zostały na stałe wpisane w wakacyjne trasy - piesze, rowerowe czy samochodowe. Dzięki dodatkowym informacjom na temat innych atrakcji turystycznych w okolicy można lepiej zaplanować wypady w miejsca polecane w przewodniku.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal Spółka z o.o., 2008

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!