Cienie w Dolinie Słońca

Wydawnictwo: WARSZAWSKA GRUPA WYDAWNICZA
7 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Adriana

Rafting na rzece Noce w Dolinie Słońca we Włoszech miał być niezapomnianą przygodą dla dwóch małżeństw z Polski. Wszystko zmienia się, gdy Wiktor Zaręba na oczach ukochanej kobiety znika w rwących nurtach rzeki. Do akcji wkracza inspektor Bruno Russo, który od początku prowadzonego śledztwa uważa, że nie był to zwykły wypadek. „Cienie w Dolinie Słońca” to wielowątkowa, sensacyjna powieść o...

„Cienie w Dolinie Słońca” to wielowątkowa, sensacyjna powieść o niewłaściwych wyborach, rodzinnym dramacie i zabójczych sekretach. To opowieść o destrukcyjnej sile miłości, która skłania do popełnienia najgorszych czynów, ale też o prawdziwej przyjaźni, poświęceniu i odwadze. Bohaterowie błądzą w labiryncie niebezpiecznej gry, której stawką jest życie.

źródło opisu: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/

źródło okładki: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/

Adriana | 2016-01-13

www.ujrzecslowa.pl

Moim zdaniem kryminały są bardzo ciekawe, bo możemy wraz z historią szukać zabójcy, porywacza, zaginione I chociaż uwielbiamy ten dreszczyk emocji, to jednak każdemu z nas podobają się różne odmiany kryminałów. Nie jestem wielką specjalistką, ale sądzę, że rodzajów kryminałów jest bardzo wiele. W przypadku Cieni w Dolinie Słońca mamy do czynienia prawie z pospolitym kryminałem. Dlaczego prawie?

Włochy, szumiące potoki i dwa małżeństwa, które chcą poczuć raftingu na swojej skórze (rafting to odmiana spływu rzecznego). Wszystko wydaje się normalne, dopóki jeden z nich – Wiktor, nie zostaje wciągnięty przez wir wodny. Można by pomyśleć, że to zwykły przypadek, ale gdy poznajemy kolejne wydarzenia, nic nie może być już tak oczywiste.

Cienie w Dolinie Słońca nie są debiutem literackim, ponieważ to już trzecia książka tej Autorki. I chociaż o wcześniejszych pozycjach nigdy nie słyszałam, to po skończonej lekturze najnowszej pozycji jestem bardzo ciekawa tego, co...

jolly | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Lektura tej książki utrzymuje emocje czytelnika na poziomie zenitalnym. Akcja sprawia,że pożerasz każdą stronę. Postaci opisane w taki sposób,że czujesz na sobie ich wzrok. Tajemnicze zabójstwa,nieoczywista miłość,intrygi. Skomplikowana gra charakterów. Psychologiczna łamigłówka. Przepiękne opisy przyrody wplecione w powieść w taki sposób,że zwyczajnie się tamtędy przechadzasz.Erotyzm podany ze smakiem i subtelnością. A to wszystko napisane piękną polszczyzną, bogactwo zaskakujących a jakże obrazowych opisów, porównań,wciągające dialogi.
Gorąco polecam wszystkim tą niesamowitą wyprawę do Włoch nad rzekę "Noce", jaką są "CIENIE W DOLINIE SŁOŃCA" ALICJI FLIS

Aneta | 2016-08-11
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane

Hipnotyzująca pułapka uczuć... Zapraszam: http://ksiazkiweterze.pl/k2/w1/2016/03/09/alicja-flis-cienie-w-dolinie-slonca-warszawska-grupa-wydawnicza/

Alicja | 2018-01-20
frycu86 | 2017-09-21