Atak makaków

Wydawnictwo: Świat Książki
8373912045

W zabytkowym kurorcie wypoczynkowym Nikko, położonym pośrodku wyspy Honsiu, zapanowała panika. Jego mieszkańców terroryzują makaki, które w zadziwiający sposób rozmnażają się w okolicznych lasach i atakują miasto w poszukiwaniu żywności. Dochodzi nawet do zabójstw. Japońscy zoologowie okazują się bezradni, więc rząd w Tokio wzywa na pomoc amerykańskiego biologa Teda Tarpepera z Kalifornijskiego Instytutu Etologii.

vx4r | 2015-11-23
miyuno | 2014-08-17