Obowiązki zakładów pracy i przedsiębiorców wobec ZUS w 2005 roku

Wydawnictwo: Difin
LubimyCzytać

W książce omówiono szczegółowo najważniejsze dla pracodawców i pracowników zagadnienia: ubezpieczenia społeczne pracowników, ubezpieczenia społeczne pracodawców, ubezpieczenia społeczne osób prowadzących pozarolniczą działalność, dobrowolne ubezpieczenia społeczne i kontynuacja ubezpieczeń, zasady rozliczania, opłacania składek oraz przekazywania dokumentów do ZUS, ubezpieczenia zdrowotne, składki na fundusz pracy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!