Kuchnia Polska. Zbiór pomysłów na wyśmienite potrawy

9788362521944
LubimyCzytać

Na naszych stołach królują aromatyczne dania mięsne, wybornie przyrządzone ryby, smakowite wariacje specjałów mącznych oraz kuszące desery, ciasta i ciasteczka. Ich naturalnym dopełnieniem są trunki i napoje, które zależnie od potrzeby rozgrzeją w mroźne popołudnie lub ochłodzą w czasie upału. Różnorodność smaków w rodzimym menu zawdzięczamy wpływom tradycji kulinarnych innych krajów, dzięki którym dziś z apetytem zajadamy się potrawami z kapusty i smakujemy w ostrych sosach.Kuchnia polska to skarbnica przepisów na dania, których rozmaite smaki są w stanie zaspokoić zarówno tradycjonalistów, jak i osoby lubiące poeksperymentować w kuchni. Zebrane przepisy na przystawki, zupy i dania główne sprawią, że problem z obmyśleniem menu, zarówno na wykwintne przyjęcie, jak i codzienny posiłek, przejdzie do przeszłości. Tradycyjne receptury wzbogacone o przepisy kuchni regionalnych pomogą każdemu odkryć w sobie duszę kuchmistrza.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!