Okładka książki Cudowny wewnętrzny lekarz. Jak skutecznie w 90 dni naprawić układ immunologiczny! Janet Maccaro
Janet Maccaro Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Oficyna Wydawnicza Vocatio
2012-07-19
2012-07-19

Okładka książki Sekretne życie jelit. 21 sposobów na zdrowe odżywianie Cherie Calbom, Don Colbert, Janet Maccaro
Sekretne życie... Cherie Calbom, Don ...

Kupiona dawno, ale wciąż używana i "czytana". To nie jest książka, którą można zwyczajnie przeczytać. TO JEST WSPANIAŁY PORADNIK DO KTÓREGO TRZEBA WCIĄŻ WRACAĆ. Autorka opisuje własną historię związaną ze zdrowiem oraz przedstawia propozycje naprawy zdrowia w trzech etapach. Dziś w dobie koronawirusa wszelkie informacje o odbudowie odporności organizmu są bardzo cenne. Są tam wskazówki, informacje i przepisy dotyczące wspomagania układu odpornościowego - porady których nie uzyskasz od lekarza. W dzisiejszych czasach, kiedy najcenniejszą rzeczą jest ZDROWIE (zauważcie - zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu na liście życzeń!!!),kiedy można liczyć tylko na siebie, należy poszukiwać i czerpać z takich właśnie publikacji - poradników. Z całego serca POLECAM!!!

• POLECAM
  • Posiadane