Pożegnanie. W hołdzie Ofiarom tragedii pod Smoleńskiem

Wydawnictwo: Rafael
albumy
LubimyCzytać

Pożegnanie to w zamyśle wydawniczy monument, pomnik przygotowany ku pamięci i w hołdzie ofiarom narodowej tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem. Zbudowany został z fotografii i słów... Intencją twórców, budowniczych tego pomnika, jest, by na zawsze zachować od zapomnienia wspaniałych ludzi, którym w czasach pokoju przyszło oddać życie w służbie Ojczyzny. Liczymy, że pełne miłości słowa homilii, przemówień, pożegnań wygłaszanych podczas uroczystości pogrzebowych, które stały się budulcem naszego monumentu, będą twardym i trwałym materiałem i że nie skruszy go czas.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!