Choroby układu oddechowego

Wydawnictwo: AWM
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Bez oddychania człowiek może przeżyć najwyżej 4 minuty. Jak oddech wpływa na nasze zdrowie? Jak sobie poradzić z alergią oddechową, katarem siennym, astmą czy zapaleniami dróg oddechowych?Dr Jadwiga Górnicka podaje sprawdzone porady na choroby układu oddechowego. Uczy też, jak prawidłowo oddychać i oczyszczać zatoki.W książce między innymi:* cenne porady profilaktyczne* przepisy na skuteczne masaże* ćwiczenia głębokiego oddychania* sprawdzone sposoby na katar, kaszel i chrypkę* metoda wzbogacenia organizmu w tlen oparta na medycynie kosmicznej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!