Naturalne sposoby na zdrowie. Receptury natury

Wydawnictwo: AWM
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Po co nam propolis i pyłek pszczeli? Na czym polega dieta Budwigowa oparta na oleju lnianym? Dr Górnicka odpowiada na powyższe pytania na podstawie swojej wieloletniej praktyki lekarskiej. Dzieli się także wiedzą o leczniczych właściwościach prostych i dostępnych produktów, takich jak ocet jabłkowy, olej rycynowy i zwykła kapusta. W książce ponadto: *tajemnice apiterapii, czyli nie tylko miód cię wyleczy *glinkoterapia *zapomniane zioła szwedzkie

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Rachela Dylik | 2017-01-17
Przeczytana: styczeń 2017

Całkiem spora ilość wiedzy, szczególnie jak na książkę kupioną w Biedronce za 9,99 zł :) Książka zachęciła mnie do zaczęcia stosowania apiterapii, w przyszłości na pewno skorzystam z innych metod leczenia zawartych w książce.
Polecam każdemu, kto dba o siebie i interesuje się zdrowiem i naturalnymi sposobami leczenia i wzmacniania odporności.