9788377632086
satyra
LubimyCzytać

"Koń by się uśmiał" to książka do śmiechu. Wprawdzie dowcip jest koński, ale lekki i zabawny Choć głównym bohaterem jest koń, to jego wizerunek jest pretekstem do pokazania ludzkich zachowań i przywar - najczęściej w zabawnych i niecodziennych sytuacjach. Czytelnik prześledzi filmowe losy konia, jego rolę w historii i w sztuce, odbędzie podróż do czasów PRL-u oraz krainy polskich kowbojów. Spotka się z gwiazdami naszego kina i telewizji, pozostającymi pod urokiem konia, który jak wiadomo wciąż jest jednym z synonimów piękna.Autorami są trzej znani i wybitni twórcy: felietonista Michał Ogórek, rysownik Henryk Sawka i fotografik Zenon Żyburtowicz. Połączenie niecodziennych zdjęć z dowcipnymi rysunkami i komentarzami daje skumulowaną dawkę humoru, gwarantującą dobą zabawę. Świetna książka na prezent nie tylko dla koniarzy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!