Taktyka w grze środkowej

hobby
LubimyCzytać

Kombinacje były zawsze najbardziej intrygującym aspektem szachów. Mistrzowie są w ich nieustannym poszukiwaniu, publiczność oklaskuje je, krytycy chwalą. Kombinacje dowodzą, że szachy są czymś więcej, niż pozbawione życia ćwiczenia matematyczne. Są one poezją gry. Dla szachów są tym, czym melodia dla muzyki. Ilustrują one triumf myśli nad materią!Reuben Fine.Szachy to w 99 procentach Taktyka!Teichmann Richard.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!