Mężczyźni w kręgu 12 znaków zodniaku. W seksie i miłości

Wydawnictwo: Bellona
LubimyCzytać

Książka ta powstała na podstawie zwierzeń kobiet i mężczyzn, własnych doświadczeń autorki oraz kursów i wykładów z astrologii. Sfera intymna i związane z nią zachowania oraz potrzeby często są podobne, w zależności od tego, w jakim okresie zodiakalnym urodził się człowiek. Nie ma gorszych i lepszych znaków Zodiaku. Wszystko, co kto lubi. Wiele związków nie przetrwało próby czasu z powodu niezrozumienia potrzeb drugiej strony i błędnych oczekiwań w sferze intymnej. Praca ta ma za zadanie zapoznać kobiety z zachowaniami panów: Baranów, Byków, Bliźniąt i tak dalej, w... łóżku, a także w życiu codziennym. My, kobiety siostrzyce, jako że wszystkie pochodzimy od pramatki Ewy, pragniemy spełnienia w miłości i radości z erotyki. Garść informacji wzbogaci Was w wiedzę o swoich partnerach. Wiedza to klucz do zrozumienia, bez zrozumienia nie ma akceptacji, bez akceptacji udanych związków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!