Sekret zdrowego dziecka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szachowe "Penelopa"
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Na temat prawidłowego żywienia powstało wiele mitów i gubimy się w mnogości diet i zaleceń.Ta książka jest dobrym przewodnikiem po jednym z podstawowych elementów stylu życia czyli odżywianiu. Dedykowana jest ona nie tylko rodzicom małych dzieci, ale wszystkim, którzy pragną pozostać zdrowi i pełni energii do szczęśliwego życia. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej, dlatego tak ważne jest aby wyposażyć nasze dzieci nie tylko w wiedzę i potrzebne umiejętności, ale dać im też podstawy zdrowego życia.* Chcemy mieć zdrowe dzieci* Jaki wpływ na nasze zdrowie ma to co jemy. Co grozi naszym dzieciom?* Styl życia wpływa na nasze zdrowie* Trochę teorii czyli z czego składa się nasze jedzenie* Rola flory bakteryjnej* Dodatki do żywności* Ogólne zasady karmienia dzieci* Jak karmić alergika?* Otyłość i nadwaga - jak nie dopuścić, aby nasze dzieci znalazły się w tej grupie* A więc co jeść* Podstawowe zalecenia żywieniowe* Leczenie otyłości u dzieci* Nowa piramida zdrowiaDr n. med. Anna Wójtowicz – autorka książki – jest pediatrą i alergologiem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Tym doświadczeniem dzieli się z Państwem.W książce znajdziecie Państwo podstawowe zalecenia żywieniowe i odpowiedź na istotne pytanie: co jeść?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!