Granice raju

Seria: superNOWA Sensacja
czarny kryminał

W każdym mieście są miejsca, gdzie nadzieja dawno zgubiła się pomiędzy blokami z wielkiej płyty. Lepiej się tam nie zapuszczać. Administracyjnie nazwano to miejsce Zatorzem Fabrycznym, ale wszyscy mówią o nim Raj. Ludzie tu wydają się pogodzeni z losem, lecz pod pozorami apatii kłębią się niespełnione marzenia, nieprawdziwe wspomnienia i nierealne plany na przyszłość. Czy seria brutalnych zbrodni może wstrząsnąć tym światem?

źródło opisu: Supernowa, 2005

Patrycja Jabłońska | 2014-02-25

Książke czytałam podczas kilku godzinnej podróży pociągem i wlasnie w takie miejsce ta książka jest dobra.Nie wymaga ona wielkiego skupienia.
Historia opowiada o seryjnym mordercy w hipermarkecie,opowiada o losach ludzi na Zatorzu,policjanicie Jacku,który nie potrafi niechce sie wyrwac z tzw. Raju.
Da sie przeczytać oceniam kryminał na przeciętny pewnie dlatego tak nisko bo czytałam dużo lepsze kryminały,a moze dlatego ze jestem z innej częsci Polski i niezrozumialam mentalności ludzi z Raju.

Gradzik93 | 2015-08-06
Monika Adamska | 2015-02-17