Herbatki ziołowe na drobne życiowe bolączki

Wydawnictwo: Rafael
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Zioła leczą takie dolegliwości jak zmęczenie, kłopoty trawienne, problemy skórne, powierzchowne rany, wszystkie uprzykrzone „drobiazgi” niekiedy przez nas bagatelizowane... To właśnie z nich zaparzamy herbaty, które są najstarszym środkiem leczniczym pochodzenia roślinnego. W naszym praktycznym poradniku medycyny naturalnej zawarte zostały przepisy przydatne w leczeniu lub łagodzeniu powszechnie występujących lżejszych zaburzeń i urazów. Znajdą tu Państwo herbaty nie tylko na problemy żołądkowe, lecz także na dolegliwości związane z głową, klatką piersiową, narządami rozrodczymi, kończynami, krążeniem, kośćmi itp. Poszczególne części książki zostały opatrzone cytatami z Pisma Świętego, ponieważ lecząc ciało, dobrze jest także ubogacać ducha.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!