Bohaterowie i kaci. Moje wspomnienia

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
historia
LubimyCzytać

Autorka korzystając z materiałów swojego Ojca opisuje lata czterdzieste i pięćdziesiąte XX w., wspomina tragiczne wydarzenia, które spotkały jej najbliższych, współpracowników i kolegów z AK oraz powojennego Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość". Trzecia Rzeczpospolita do dziś nie potrafi jednoznacznie potępić, osądzić i ukarać sprawców zbrodni na ludziach niewinnych, na polskich żołnierzach walczących o niepodległość naszego kraju zbrojnie przeciwstawiających się wprowadzeniu w Polsce jednego z najbardziej zbrodniczych ustrojów - ustroju bolszewickiego.Książka jest to hołdem dla wszystkich tych żołnierzy niezłomnych, znanych i nieznanych, których wyklęto z historii Polski, ale którzy teraz wracają.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza RYTM, 2014

źródło okładki: http://www.rytm-wydawnictwo.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!