Darkness Chosen: Touch of Darkness

ysiąc lat temu wojownik przemierzający rosyjskie stepy ubił interes z diabłem. W zamian za zdolność do przemiany w dzikie zwierzę, Konstantine zaprzedał mu duszę swoją oraz swych potomków. Przystojny i wpływowy Rurik Wilder ma wyjątkową zdolność przemiany w groźnego, drapieżnego ptaka, ale ten dar dotąd niósł za sobą tylko śmierć i zniszczenie. Nareszcie ma szansę, by się zrehabilitować i...

Przystojny i wpływowy Rurik Wilder ma wyjątkową zdolność przemiany w groźnego, drapieżnego ptaka, ale ten dar dotąd niósł za sobą tylko śmierć i zniszczenie. Nareszcie ma szansę, by się zrehabilitować i złamać pakt z diabłem, który przez wieki zniewalał jego rodzinę.

Na drodze do celu staje kobieta: Tasya Hunnicutt, fotoreporterka żądna zemsty na zamachowcach, którzy wymordowywali jej rodzinę. Zamachowcy, [...] jak niosła wieść, obdarzeni byli mocą, jakiej nie powinni mieć ludzie.

źródło opisu: [Lucky, 2009]

Karolina Jędraszak | 2014-11-30

Pierwsza część niezwykłej serii!
Historia jest niezwykła połączenie romansu i przygody. Książka połączona w idealnych proporcjach.
Od znalezienia ikony zależy wszystko.
Miłość, romans, tajemnica i stary pakt z diabłem.
Goorącoo polecam :*

książek: 1917
Magda | 2010-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2010

Cóż mogę o niej napisać... Jedynie tyle - żałuję, że tyle czasu z nią zwlekałam! Końcówka zaskakująca. Dużo akcji. Lekkie wytchnienia pomiędzy nimi. Losy miłości głównych bohaterów zaskakujące. A wmieszanie we wszystko duchów Dimitru nadało książce nowych "barw". Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak szybko zabrać się na część trzecią. Polecam gorąco. Szybko się czyta i równie szybko wciąga. A i czasem łezkę można uronić :)

Ewa | 2017-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2017

No i stało się - dawno nie czytałam tak kiepskiej książki. Brak logiki spokojnie może konkurować z Mistrzem pewnej Polskiej autorki. Bohaterowie podejmują idiotyczne, niczym nieuzasadnione decyzje, ewentualnie uzasadnione na siłę i kompletnie nieudolnie, byleby pchnąć fabułę w kierunku, który wybrała autorka. Dorośli ludzie zachowujący się jak nastolatkowie, orgazmy wyskakujące jak z rękawa, opisy walki wywołujące śmiech i zaniki pamięci (tak, główna bohaterka zapomniała, że wysłała zdjęcia swojemu szefowi gdzieś w połowie książki i na ostatnich stronach ubolewa, jak bardzo chciałaby to zrobić). Fantastyczna lektura. Nie polecam.

alamuhan | 2010-09-19

Niesamowita książka. Zaczytywałam się w niej nocami (dzięki biblioteko miejska!!). Ponownie magia ale inna - zmiennokształtna. A wymieszanie się krwi - wow tego jeszcze w żadnej książce czytałam. Coś tak innego, odmiennego.. Mocna książka i wartka akcja :)

iza161 | 2013-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2013

Rownie dobra jak 1, te tajemnice, sex,akcja super, wszystko udaje sie autorowi polaczyc w jedna wciagajaca na maksa powiesc

daria | 2010-12-07
Przeczytana: 06 grudnia 2010

Lekka książka, z niezbyt ciekawą akcją. Prędko nie sięgnę po kolejne tomy.

anula1ola | 2013-02-02
Przeczytana: 24 stycznia 2013

czytałam z zapartym tchem. Gorąco polecam :)

McDaa | 2015-07-03
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 03 lipca 2015

Obiecywałam sobie, że po drugi tom nie sięgnę. No ale brak lektur obniża wymagania.
Nie jest aż tak tragicznie jak w pierwszym tomie. Arcydzieła na pewno z tego nie będzie i daaawno nie czytałam aż tak kiepskiej serii, ale chyba będę czytać dalej. Mam cichą nadzieję, że skoro tom drugi jest o poziom lepszy od pierwszego to trzeci zrobi się całkiem znośny :)

jawora | 2015-12-19
Na półkach: Przeczytane, Pdf, Fantastyka
Przeczytana: 02 grudnia 2015

Fajna seria o poszukiwaniu tej jedynej i części upragnionej ikony...czemu upragnionej?o tym opowie seria...oczywiście udało się przeczytać całość-nie zawiodłam się:)

anna8604 | 2012-03-14
Przeczytana: 2011 rok

wybrancy ciemnosci sa seria najlepszych ksiazkjakie czytalam