Wyzwanie czytelnicze LC

Absolutnie niesamowite przygody Prosiaka

Wydawnictwo: Zielona Sowa
absolutnie niesamowite
LoveBook

Dzieńdoberek To ja, Prosiak. Potrzebuję waszej pomocy. Przyznam się od razu: jestem NAJGŁUPSZYM Prosiakiem we Wszechświecie (a coś o tym wiem - byłem na Plutonie… prawie). Teraz przeze mnie wszyscy, to znaczy Kaczor, Krowa, owce i ja też, żyjemy w jakimś dziwnym miejscu i wcale nam się to nie podoba. (PROSZĘ, nie mówcie nikomu o tym, co tu przeczytaliście, bo ten dziennik zawiera moje...

Dzieńdoberek
To ja, Prosiak. Potrzebuję waszej pomocy.
(PROSZĘ, nie mówcie nikomu o tym, co tu przeczytaliście, bo ten dziennik zawiera moje najbardziej sekretne sekrety).

Ściskam,
Prosiak

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Nati123 | 2018-01-06

Absolutnie niesamowite przygody prosiaka to książka o śwince która pisze swój dziennik i opowiada o swoich przeżyciach. Niesamowite i zwariowane całkiem przygody polecam . pozdrowienia

TosiaP | 2016-12-27
Przeczytana: 04 listopada 2016

Ta książka jest bardzo zabawna. Przygody tego Prosiaka i jego przyjaciół spodobają się każdemu, nawet największemu ponurakowi!

Agata | 2016-03-14

Dalszy ciąg przygód Prosiaka, który mimo doświadczeń z poprzedniej książeczki, pozostał łatwowierny. Na farmie gospodarują nowi Farmerzy, pan i pani Sandał, wegetarianie, a więc z ich strony nie grozi Prosiakowi niebezpieczeństwo. Jest szczęśliwy, bo oprócz wiernego druha Kaczora ma nową przyjaciółkę, przymilną Kotkę. Kotka nie je mięsa i jest słodziutka dla Prosiaka. Wcale nie jest zazdrosna o Farmerów, którzy go polubili. Ciekawe, dlaczego mądry Kaczor nie dowierza Kotce i wciąż ostrzega przed nią Prosiaka?

AleksandraMaria | 2018-12-21
Przeczytana: 28 listopada 2018