Zupełnie nadzwyczajny dziennik Prosiaka

Wydawnictwo: Zielona Sowa
The seriously extra Ordinary diary of Pig
bajki
Kropka27

Zabawna seria o przygodach sympatycznego Prosiaka, który mieszka na farmie, razem z przyjacielem Kaczorem, Krową, Owcami i paskudnymi Kurczakami. Prosiak zaczyna pisać swój niewiarygodny pamiętnik, a choć jego styl jest bardzo niepoprawny, to przemyślenia i opowiedziane historie rozbawiają czytelnika do łez.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/zupelnie-nadzwyczajny-dziennik-prosiaka.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/zupelnie-nadzwyczajny-dziennik-prosiaka.html

Kropka27 | 2016-08-29

Fantastyczna książka o przygodach pewnego Prosiaka. Nie jest to jednak zwykła świnia, bo przytrafiają się jej niezwykłe przygody. Te właśnie historie ze swojego życia Prosiak opisuje w pewnym dzienniku.

Napisana prostym językiem, jest przepełniona specyficznym humorem, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom ale również dorosłym odbiorcom.

Polecam, wspaniała lektura na odstresowanie dla małych i dużych czytelników.

Zapraszam na szczegółową recenzję na mój blog:

Maksioczyta | 2018-01-15
Przeczytana: 04 stycznia 2018