Elementia. Kroniki. Księga pierwsza: Walka o sprawiedliwość

Tłumaczenie: Michał Rozmysłowski
Cykl: Nieoficjalna Trylogia Minecraft (tom 1)
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
The Elementia Chronicles Book I: Quest for Justice
Minecraft
niebieskooka

Nowi gracze dołączają do Minecrafta każdego dnia. Jednak mroczne siły na serwerze Elementii nie próżnują. Kiedy Stan, Kat i Charlie przybędą na arenę wydarzeń, wkrótce znajdą się w niebezpieczeństwie. Król uchwalił prawo nakazujące wygnanie z serwera wszystkich niskopoziomowych graczy przed następnym Dniem Orędzia. Ktokolwiek spróbuje pomóc noobom, zostanie uciszony. W obliczu nadciągających...

W obliczu nadciągających sił natury i zbliżającego się terminu wygnania, Stan, Kat i Charlie muszą działać razem, aby rozwikłać tajemnice Elementii i poprowadzić bitwę o sprawiedliwość.

źródło opisu: Grupa Wydawnicza K.E. Liber, 2015

źródło okładki: http://keliber.pl/

Tymoteusz | 2018-09-22
Przeczytana: 2017 rok

Rewelacyjna, co z tego że długa przeczytałem w miesiąc.

Reader_PRO | 2017-03-12
Przeczytana: 12 marca 2017

Świetna książka, ciekawa fabuła, i jest związana z minecraftem. Polecam

lori | 2016-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2016

Nie wiem czy to tłumaczenie, czy autor nie wie jak pisać

Aelita_Stonez | 2016-04-06

To najlepsza książka świata!!!!!!!!!! Książka pełna akcji, przygód i w dodatku o Minecrafcie -to coś dla mnie! SERDECZNIE POLECAM TĄ KSIĄŻKĘ!!