Absolutnie niesamowite przygody Prosiaka

Zielona Sowa
absolutnie niesamowite
literatura młodzieżowa
absolutnie niesamowite

Absolutnie niesamowite przygody prosiaka to książka o śwince która pisze swój dziennik i opowiada o swoich przeżyciach. Niesamowite i zwariowane całkiem przygody polecam . pozdrowienia

Ta książka jest bardzo zabawna. Przygody tego Prosiaka i jego przyjaciół spodobają się każdemu, nawet największemu ponurakowi!

Dalszy ciąg przygód Prosiaka, który mimo doświadczeń z poprzedniej książeczki, pozostał łatwowierny. Na farmie gospodarują nowi Farmerzy, pan i pani Sandał, wegetarianie, a więc z ich strony nie grozi Prosiakowi niebezpieczeństwo. Jest szczęśliwy, bo oprócz wiernego druha Kaczora ma nową przyjaciółkę, przymilną Kotkę. Kotka nie je mięsa i jest słodziutka dla Prosiaka. Wcale...

Dyskusje

• Kids