Migdałowa Zjawa

Wydawnictwo: Biuro Promocji ONA
marynistyka, przygoda, miłość
Endru

Wszyscy znają historię „Kurska”, rosyjskiego supernowoczesnego atomowego okrętu podwodnego, który zatonął 12 sierpnia 2000 roku około 100 mil od bazy marynarki wojennej w Murmańsku. Zginęła wówczas cała załoga oraz wizytujący okręt oficerowie sztabu Floty Północnej. Co czuli i o czym myśleli marynarze, którzy byli uwięzieni w jego stalowym korpusie? Tego nigdy się nie dowiemy. Część marynarzy...

Część marynarzy przeżyła katastrofę kanadyjskiego okrętu podwodnego, a polscy ratownicy, którzy walczyli o ich życie, przedstawią nam historię akcji ratowniczej. Historię, która będzie miała swój dalszy ciąg już na kanadyjskiej ziemi. Tam miłość i uczucia przeplatają się z wielką zagadką tajemniczego podwodnego urwiska skalnego.
Historia tego okrętu w pewnej części oparta jest na faktach.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!