Player

Okładka książki Player Sam Crescent, Jenika Snow
Okładka książki Player
Sam CrescentJenika Snow Wydawnictwo: Crescent Snow Publishing Cykl: Taboo Shorts (tom 2) literatura obyczajowa, romans
52 str. 52 min.
Taboo Shorts (tom 2)
Crescent Snow Publishing
2015-10-10
2015-10-10
52 min.
taboo short stepbrother romance miłość seks

Na półkach: , , , , , , ,

On był nazywany w szkole graczem i męską dziwką. Był też pewnym siebie i zarozumiałym łajdakiem oraz zapalonym footballistą. Najgorszym jednak było to, że był jej przyrodnim bratem i od trzech lat mieszkali pod jednym dachem....
Pożądanie. Zakazany romans. Czy taka historia ma szansę na happy end?
Szybko i krótko, na raz.

Pożądanie. Zakazany romans. Czy taka historia ma szansę na happy end?
Szybko i krótko, na raz.

126 / 2020

126 / 2020

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Zastanawiam się, czemu jak grzyby po deszczu powstają książki dotyczące przyrodniego rodzeństwa? Czy rzeczywiście ilość samotnych rodziców wychowujących dzieci i wchodzących potem w kolejny związek, jest tak wielka, że problem stosunków innych niż braterskie i siostrzane pomiędzy ich dziećmi stał się aż tak wielkim problemem społecznym?
Player to raczej opowiadanie niż książka o nastolatku, który był chyba wcześniej uświadomiony co do pewnych seksualnych spraw niż jego ojciec oraz nastolatce jego przyrodniej siostrze (jego ojciec poślubił jej matkę). Chodzą do jednej szkoły, mieszkają w jednym domu. No i potem się zaczyna...

Player to raczej opowiadanie niż...

Nie wiem dlaczego tak niskie notowania tej książki, a raczej opowieści. Wg mnie to fajna, bardzo króliczka opowiastka emoty zna typu jeden epizod. Nic dodać, nic ująć. Wiadomo jak na jej długość przystało, nie ma co liczyć na wciągająca akcję czy zakończenie

1997

Krotka historyjka mnie az tak bardzo nie porwała

Krotka historyjka mnie az tak bardzo nie porwała

Widzę tutaj mnóstwo negatywnych opinii na temat tego opowiadania a ja się nie zgodzę... Uwielbiam przeczytać czasami krótkie i szybkie pornosiki, które nie zmuszają do zbytniego myślenia. Wspaniały sposób relaksacyjny po ciężkiej lub skomplikowanej książce. Motto przewodnie: co w rodzinie to nie zginie :)

to było trochę straszne, na szczęście krótkie. przyrodnie rodzeństwa. on chcę ją przelecieć, ona chcę jego, a udaję, że wcale tak nie jest. oczywiście dochodzi do zbliżenia, a później dowiadują się rodzice, a na końcu szczęśliwy happy end.

Charlotte

Jest aroganckim sukinsynem, męską dziwką i kolesiem, z którym jestem zmuszona żyć, ponieważ moja matka poślubiła jego ojca. Część mnie nienawidzi Dereka, za sposób, w jaki się popisuje. Nie dostrzega tego, że wykorzystuje kobiety, jakby były niczym więcej, jak tylko ciałem do ogrzania jego łóżka. A najbardziej nienawidzę tego, że go pragnę. Im bardziej mnie drażni, ociera się, kiedy się mijamy oraz wtrąca do naszych rozmów podteksty seksualne, tym bardziej chcę go spoliczkować, po czym oddać mu się, tak jak wiele kobiet przede mną.

Derek

Wiem, że ona mnie nienawidzi i brzydzi się mnie, myśląc, że jestem graczem. Tego, czego jednak może nie wiedzieć, to to, że te wszystkie niby niechcące, które jej daję, sprośne słówka, którymi wprowadzam ją w zakłopotanie podczas rozmowy, zmieniają mnie w diabła. Nigdy nie powiedziałem, że jestem dobrym facetem i nie puszczam się na prawo czy lewo, bo tak nie jest. Nigdy nie chciałem nikogo bardziej, niż jej. Ale moja przeszłość jest zbrukana. Jakże Charlotte byłaby zszokowana, gdyby wiedziała, że trzymam się z dala od innych dziewczyn, ponieważ pragnę tylko jej?

Charlotte

Na półkach: , , , , , , , , ,

Litości.

Bohaterami książki jest przyrodnie rodzeństwo - Charlotte oraz Derek. On pragnie jej do szaleństwa, ona udaje, że nie może wytrzymać w jego towarzystwie. Jedna noc bla, bla, bla...

Takie czytadła nie zasługują na wiele słów, bo i niewiele można o nich powiedzieć.
Słabe, płytkie, niespójne, nielogiczne, bez żadnej wartości. Ni to gorące, ni to przyjemne. Im dalej czytałam tym bardziej łapałam się za głowę.

Przykro mi, ale omijajcie to szerokim łukiem.

Litości.

• Sportowcy