Beat of the Heart

Cykl: Runaway Train (tom 2)
Wydawnictwo: Smashwords
angielski
Madeline

After years of bad relationships and a cheating ex-fiancé, twenty-eight-year-old Mia Martinelli prefers healing her patients’ hearts on the Cardiac Care floor rather than risking having her heart broken again. But that all comes to a screeching halt when caring for the head roadie for Runaway Train puts her into the orbit of drummer and Latin Lover, AJ Resendiz. After a scorching weekend of steamy passion, Mia’s intention of getting out with her heart unscathed is challenged by the stud with the wicked sense of humor, especially when he wants to continue seeing her. But when the harsh reality of AJ’s hoard of female admirers sends her insecurities into overdrive, Mia bails, leaving him handcuffed to his bathroom shower.

AJ never imagined that after two weeks of the best sex and female companionship he’d ever experienced, he would need rescued by his band mates from his shower prison. Although he tries to forget the sensual brunette whose curves made his mouth water, AJ can’t get her out of his mind…or his heart. Months later when he finally seeks Mia for answers as to why she left, nothing could prepare him for their life-altering reunion.

Can AJ prove to Mia that regardless of the women after his body, his heart belongs only to her?

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/17693329-beat-of-the-heart

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17693329-beat-of-the-heart

Melania1987 | 2018-05-28
Przeczytana: 14 lipca 2018

Lepsza od pierwszej części zdecydowanie. Lubię książki o niegrzecznych facetach i taka była. Mia momentami mnie irytowała, ale na szczęście przejrzała na oczy w pewnym momencie

Kasia_o2 | 2017-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo lubię książki o gwiazdach rocka i może ktoś zarzucić że są powtarzalne- niech tam będą ale bardzo fajnie się je czyta a ta część była dość gorąca chwilami jak i meksykańska stron AJ i sycylijska Mii. Mia dziewczyna z nieciekawą przeszłością z facetami, co jeden to większy kretyn jest zakompleksiona i nie może uwierzyć że facet jak AJ może chcieć się z nią spotykać a co dopiero zakochać. Stawia go na równi z byłymi i jej temperament karze jej unosić się honorem i uciekać a nie pogadać. To doprowadza do sytuacji że ukrywa przed nim ciąże. Kurcze gdyby AJ nie był wytrwały mógłby nigdy nie dowiedzieć się o Belli. Jednak wszystko się wyjaśnia i w końcu są razem. Jedna z powodu na tryb pracy chłopaków pewnie nie raz będą spory o fanki, których kreatywności nie można przewidzieć. Dee jest rewelacyjny, kurcze gdzie takich kumpli chowają😀. Już nie mogę doczekać się co będzie dalej.

Gabi | 2017-10-26
Przeczytana: 26 października 2017

Po latach złych relacji i zdradzania przez ex-narzeczonego, dwudziestoośmioletnia Mia Martinelli woli uzdrawiać serca swoich pacjentów za pomocą opieki kardiologicznej, a nie ryzykować konieczności ponownego złamania swojego serca. Ale to wszystko sprowadza się do zatrzymania, kiedy troska o głowę technika Runaway Train stawia ją w orbicie perkusisty i Latynoskiego Kochanka, AJ’a Resendiz. Po upalnym weekendzie pełnym ekscytującej pasji, intencją Mii jest wydostanie się z sercem bez szwanku, ale zostaje ono poddane wątpliwości przez szelmowskie poczucie humoru, zwłaszcza, gdy on nadal chce się z nią widywać. Ale gdy brutalna rzeczywistości kolekcji wielbicielek AJ’a powoduję nadejście jej niepewność, Mia kapotuję się, pozostawiając go przykutego kajdankami do prysznica.

AJ nigdy nie wyobrażał sobie, że po dwóch tygodniach najlepszego seksu i kobiecego towarzystwa, jakiego kiedykolwiek doświadczył, to on musi zostać uratowany przez kolegów z zespołu z jego więzienia pod...

Ewelina | 2016-05-03
Przeczytana: 27 marca 2016

Świetna, po prostu świetna. A AJ to taki słodziak już w pierwszej części można go pokochać ;)

lulamae | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Drugi tom i historia kolejnego członka Runaway Train - perkusisty - Alejandro Joaquin Resendiz - znany nam jako AJ oraz płomiennej włoskiej pielęgniarki - Mii Martinelli.

Po wielu zastrzeżeniach po tomie pierwszym liczyłam na poprawę i całe szczęście poprawa jakaś była.
Historia Mii i AJ'a mnie wciągnęła, była przyjemna, płomienna. Starcie z jednej strony dwóch charakternych, płomiennych meksykańsko - włoskich charakterów, a z drugiej strony bezbronnych w zaistniałej sytuacji. AJ to urzekający facet i tak naprawdę potrzebował trochę zaparcia aby nie odpuścić w staraniach o Mię.
W tym tomie dużo mniej jest niestety rockowego środowiska - czego żałuję, za to jest motyw ciąży - co mnie raduje.
Nie mogę niestety powiedzieć, że autorka jest wybitną, ani dobrą pisarką, bo bardzo wiele brakuje tym książkom do ideału.
Jeśli ktoś polubił bohaterów to warto po nią sięgnąć. AJ jest naprawdę urzekający - wiem, wiem powtarzam się - i warto ulec jego urokowi.

mania_kch | 2016-01-09
Na półkach: Przeczytane, 2016

To jednak nie moje klimaty. Pierwsza część mnie nie przekonała, druga tym bardziej. Moją ocenę podciągają ostatnie rozdziały, bo one w moim odczuciu wniosły jakiś sens do książki, reszta to tylko strata czasu.

magpie101 | 2016-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Aj 25 letni perkusista znanego zespolu, Mia 28 letnia pielegniarka, ktora przezyla juz nie jeden zawod milosny w zyciu.
Kiedy sie spotykaja ona od razu przykuwa jego uwage jednak bojac sie zranienia odmawia mu kiedy on proponuje jej kolacje. Po kilku probach Mia w koncu ulega i umawia sie z Ajem. Od samego poczatku to jest tylko seks i pozadanie, ona pamietajac co zrobil jej byly narzeczony nie potrafi uwierzyc, ze podoba sie Ajowi skoro wokol jego zespolu kreci sie tyle pieknych i mlodszych dziewczyn.
Jedno nieporozumienie przekresla ich znajomosc, ona odchodzi, on probuje jej to wytlumaczyc ale ona nie daje mu takiej mozliwosci.
Mija kilka miesiecy, na horyzoncie pojawia sie jej byly narzeczony, ktory rok wczesniej odszedl od niej z jej najlepsza przyjaciolka. Teraz jednak twierdzi, ze zrobil blad i zawsze ja kochal. Mia rozwaza czy powinna dac mu szanse, poniewaz zdradzajacy narzeczony dal jej trzy szczesliwe lata, a z Ajem spedzila dwa tygodnie w niepewnosci.
Mia dowiaduje...

Pinina_Paulina | 2015-12-30
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Czytając o zespołach rockowych, czy nawet w "normalnym" życiu moja uwaga zawsze, powtarzam ZAWSZE skierowana jest na tych skrytych za bębnami facetów. Moje koleżanki kochają gitarzystów i głównych wokalistów, a ja nie. Perkusista... to jest ON!
AJ, ochhh AJ - mój ideał :) jestem w nim zakochana!
A sama książka? Przewidywalna jak i część pierwsza, ale ani trochę nie umniejsza to mojej sympatii.
Polecam!

k_a_s_i_a | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Kolejny tom w ogóle nie zawodzi. AJ i Mija to niesamowicie żywiołowa para (zwłaszcza w sypialni). Mimo, że AJ jest świetnym facetem. Polubiłam go od samego początku. Jeśli czegoś naprawdę chce to dąży do tego żeby to dostać, a po spotkaniu seksownej pielęgniarki chce tylko jej... Mia z kolei jest strasznie upartą kobietą. Niestety demony przeszłości nie pozwalają jej zaangażować się w nowy związek...
Po burzliwych chwilach para jednak odnajduje swoje szczęśliwe zakończenie :) Polecam.