Melody of the Heart

Okładka książki Melody of the Heart Katie Ashley
Okładka książki Melody of the Heart
Katie Ashley Wydawnictwo: Smashwords Cykl: Runaway Train (tom 4) literatura piękna
Runaway Train (tom 4)
Smashwords
2014-10-06
2014-10-06

Autorka przedstawia nam historię Braydena oraz Lily. Nie jest to książka najwyższych lotów. Musiałam ją parę razy odkładać, ponieważ momentami mnie nudziła.
Bray i Lily poznają się gdy mają po szesnaście lat i od tej pory są nierozłączni. Pokonują razem wszystkie wyboje jakie spotkają na swoje drodze życia.

Historia Lily i Braydena po prostu WOW. Najlepsza książka serii. Pokazująca ich słodko-gorzkie życie. Jako nastolatki zskochują się w sobie, poznają siebie, swoje ciała i wspierają się do czasu aż kasa nie odbija Braydenowi, traci miłość życia ale jest dość głupi i uparty by to przyznać i walczyć o Lily jak to obiecał na pierwszej randce. Aż do śmierci Paula, wtedy uświadomił sobie że czas mija, nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie na nas czas a on traci go bez miłości swego życia. W końcu bierze dupę za pas i staje się facetem jakiego go poznaliśmy. Tu poznajemy dobre i złe strony sławy, trud wychowania dzieci jak i radości z posiadania rodziny. Chociaż pokochałam wszystkie pary ta zapadnie w mej pamięci.

Historia Breydena i Lily ciekawa. Jednak mam nieodparte wrażenie, że jeśli autorka dałaby tą historię jako pierwszą lub drugą było by zdecydowanie ciekawiej. Tu niestety jak dla mnie nie było żadnego elementu zaskoczenia. Udało się nam już wcześniej poznać trochę historii L&B, dlatego jak dla mnie ten tom niestety był najsłabszy.

• Muzyka
  • Muzycy
  • Romans
  • Cykl: Runaway Train ★ (d)

Dodaj cytat z książki Melody of the Heart