Monster Prick

Cykl: Screwed (tom 1.5)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
angielski
Marika

Po moim trupie. To powiedziałem Gracie, kiedy powiedziała mi o swoim planie, by jakiś przypadkowo poznany facet w internecie pozbawił ją dziewictwa. Jeśli ktoś jej dotknie, będę to ja. Nie powinienem nawet tego rozważać, ale nie mogę wyrzucić tego ze swojej głowy – jej, pode mną, błagającą o jeszcze. *** Arogancki. Zarozumiały. Kutas. To są słowa, których użyłabym do opisania...

Po moim trupie.

Jeśli ktoś jej dotknie, będę to ja.

***

Arogancki. Zarozumiały. Kutas.
To są słowa, których użyłabym do opisania niebezpiecznie przystojnego najlepszego przyjaciela mojego brata.
Kiedy dowiedział się o moim planie, by zrzucić z siebie białe majki, raz na zawsze porzucając wizerunek grzecznej dziewczynki, tracąc dziewictwo z pierwszym kwalifikującym się do tego facetem, jakiego znalazłam, Hudson się wściekł. Powiedział, że nastąpi to po jego trupie.
Powiedział, że jeśli ktoś ma to zrobić, to będzie on.
Nienawidzę tego, że w ogóle rozważam jego ofertę.
Ale robię to… o tak, zdecydowanie.
Od kiedy to zasugerował, potrafię myśleć tylko o uśmiechu na tych zarozumiałych ustach.

Ale jeśli przekroczymy tę granicę... czy kiedykolwiek będę w stanie zawrócić?

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: www.goodreads.com

Nit | 2019-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2019

Żenująco słaba pozycja. O ile "Screwed" trzymała poziom tak "Monster prick" ssie. Ta naiwność Grace jest ponad wszelką skalę, nie wiem jakim trzeba być durniem zdesperowanym, by chcieć stracić dziewictwo z byle durniem z serwisu randkowego. No i ten wypad na lody... Faktycznie był udany,bo zostawił ją "na lodzie",a ona mu nawet nie zrobiła afery. Słabizna.

iwcia169 | 2019-02-06

Zabawna, krótka, łatwa do przewidzenia zakochana dziewczyna w najlepszym przyjacielu i wspólniku brata postanawia znaleźć w portalu randkowym chłopaka z którym straci dziewictwo. Cóż może z tego wyniknąć jeżeli ONA i ON pragną siebie nawzajem....

Dziewczynka87 | 2018-08-12

Nie takie zle ale krotkie

jola79 | 2018-06-28

Dawno nie czytałam tak żenującej książki.

tylkojego095 | 2017-12-04
Przeczytana: 18 marca 2018

Ciekawe uzupełnienie, aczkolwiek szału nie ma:)

Ewelina | 2017-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2017

Książka rzeczywiście równie fajna jak poprzednia część. Szkoda tylko że autorka nie dodała czegoś więcej bo tą historię można było bardziej rozwinąć. Ale i tak spędziłam miły wieczór na czytaniu :)

lusienieczka | 2017-02-01

Książka była lekkim zaskoczeniem,spodziewałam się czegoś więcej.

Lena95 | 2017-01-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 05 stycznia 2017

Bardzo krótka historia opisująca wątek Hudsona i Gracie. Po przeczytaniu pierwszej części widziałam potencjał w ich historii na drugą. Szkoda tylko, że wątek nie został bardziej pociągnięty. Jeżeli ktoś miał niedosyt po pierwszej części to warto przeczytać.

Magdalena Mostowska | 2016-09-27

Fajna zabawna krutka i te słowo pomogę ci hehehe

Madeline | 2016-08-05
Przeczytana: 08 lipca 2016

Krótka, szybka i sympatyczna nowela. W sam raz na jeden wieczór. Nic górnolotnego ale relaksującego. Plan Gracie trochę pochopny ale chciała coś zmienić w swoim życiu. Hudson, przyjaciel brata G. wkracza do akcji i uczy jej wszystkiego co musi wiedzieć na temat seksu. Przecież nie pozwoli jakiemuś obcemu facetowi odebrać jej dziewictwa. Świetny z niego nauczyciel. Gracie od dawna go pragnęła ale on jej nie dostrzegał, była sporo młodsza ale te ich wspólne lekcje zbliżyły ich do siebie. Była między nimi pasja i namiętność ale gdzieś w trakcie korepetycji wkroczyli w coś więcej, pojawiło się uczucie. Książka przewidywalna ale końcówki się nie spodziewałam. ;) Tak szybko do tego doszło na no ale dzięki temu oboje byli szczęśliwi.