Ja, czyli kto?

Wydawnictwo: Nelumbo
ego, superego
poradniki
Fryderyk1960

Czy przestałeś wierzyć w potęgę religii, medycyny, „racjonalnego umysłu”, hedonistycznej konsumpcji, ezoterycznego odklejenia? Czy jesteś zdesperowany, aby poznać prawdę? Czy już wiesz, że to, co gada w Twojej głowie to nie jesteś Ty? Więc kto? Kim jesteś? Dlaczego wciąż zasypiasz i na nowo się budzisz? Czemu nadal bawisz się ze sobą w chowanego? Kto ma w tym interes, abyś jednak...

Więc kto? Kim jesteś? Dlaczego wciąż zasypiasz i na nowo się budzisz? Czemu nadal bawisz się ze sobą w chowanego? Kto ma w tym interes, abyś jednak spał?

Odpowiedzi i inspiracje znajdziesz w książce Easy Grace: „Ja, czyli kto? O Ego i Superego jako wirusach systemu operacyjnego człowieka i o kilku prostych sposobach wyleczenia się z choroby "ja".

Ta książka jest kontrowersyjna. Ta książka jest bezwzględna dla wszystkiego czym nie Jesteś. Ta książka wymaga myślenia i poczucia humoru. Ta książka nie jest dla naiwnych ani dla leniwych. Ta książka jest niebezpieczna.

Co możesz stracić? Wszystko… czym nie Jesteś. Co możesz zyskać? Nic… czyli totalną wolność! Nie poznasz nowej ideologii, nie dowiesz się, że świat jest sprawiedliwy. Nawet ćwiczenia do pracy z umysłem są tylko narzędziami do odrzucenia. W końcu nie ma żadnej drogi, żadnego systemu. To Ty jesteś drogą, jesteś tylko Ty. Nadal chcesz przeczytać?

źródło opisu: http://www.empik.com/ja-czyli-kto-easy-grace,p1101384978,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/ja-czyli-kto-easy-grace,p1101384978,ksiazka-p

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!