Odżywianie według jogi. Uzdrawianie relacji z własnym ciałem i jedzeniem

Tłumaczenie: Juliusz Poznański
Wydawnictwo: Vivante
The Yoga of Food: Wellness from the Inside Out
diety, zdrowie, uroda, poradnik
poradniki

Twoja droga do harmonijnego życia i zdrowego odżywiania! W poradniku Odżywianie według jogi dr Melissa Grabau ukazuje, że celem jedzenia jest odżywianie zarówno ciała, jak i duszy. Powszechnie wiadomo, że spożywanie świeżych warzyw i owoców jest zbawienne dla organizmu, a mimo to wykorzystanie tej wiedzy do wprowadzenia istotnych zmian w codziennej diecie wciąż sprawia trudności. Rozwiązaniem...

Twoja droga do harmonijnego życia i zdrowego odżywiania!

W poradniku Odżywianie według jogi dr Melissa Grabau ukazuje, że celem jedzenia jest odżywianie zarówno ciała, jak i duszy. Powszechnie wiadomo, że spożywanie świeżych warzyw i owoców jest zbawienne dla organizmu, a mimo to wykorzystanie tej wiedzy do wprowadzenia istotnych zmian w codziennej diecie wciąż sprawia trudności. Rozwiązaniem jest joga oferująca praktyki otwartego umysłu oraz medytacja pozwalająca docenić witalność i zdrowie.

W tej książce znajdziesz proste ćwiczenia i porady, dzięki którym zmienisz obecne nawyki związane z dbaniem o siebie w zdrowsze i bardziej zrównoważone dla dobra ciała, umysłu i duszy. Są one kluczem do wewnętrznej metamorfozy, nowego podejścia do jedzenia i lepszego samopoczucia. Autorka dzieli się również inspirującymi opowieściami i lekcjami pomocnymi dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i żyć pełnią życia.

źródło opisu: http://www.illuminatio.pl

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl

AliceR | 2017-08-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

„Odchudzanie według jogi” jest dla mnie fenomenem – kompletnym novum, książką inną niż wszystkie. Pozycją, jaką jeszcze nie było. To książka, która w bardzo przystępny sposób, pomoże Ci nie tylko schudnąć – chudnięcie jest na samym końcu tej drogi. Ta książka pomoże Ci przede wszystkim naprawić siebie, Twoje relacje z jedzeniem, a także Twojego ducha. Mimo wszystko, nie jest ona ‘lekka’ – jeśli myślisz, że możesz ją przeczytać i zapomnieć, to się grubo mylisz.
cała recenzja: https://goo.gl/zi5is8

Fuszera | 2017-10-26