Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik dla właścicieli firm i szefów zespołów.

Wydawnictwo: Personia Books
poradniki
Personia

Książka dedykowana jest przedsiębiorcom z różnym stażem na rynku - właścicielom własnych biznesów, franczyzobiorcom, osobom planującym otworzenie własnego biznesu - czy to w formie działalności gospodarczej czy spółki. Dedykowana jest także wszystkim osobom zarządzającym zespołem na co dzień. Ideą książki jest przekazanie wiedzy praktycznej (i tylko takiej), powstałej na bazie autentycznych...

Ideą książki jest przekazanie wiedzy praktycznej (i tylko takiej), powstałej na bazie autentycznych doświadczeń biznesowych autorki książki, jak i wielu innych wspominanych w książce przedsiębiorstw.
Znajdziesz tu zatem liczne case study, wyniki aktualnych badań rynkowych, historie żywych ludzi biznesu, jak i praktyczne ćwiczenia opracowane dla Twojego biznesu.

źródło opisu: http://www.personia.pl/wlasny-biznes-jak-dojsc-do-sukcesu/

źródło okładki: http://www.personia.pl/wlasny-biznes-jak-dojsc-do-sukcesu/

Mateusz Łangowski | 2017-02-14

Nie wiem skąd zachwyty poniżej. Tym bardziej, że od osób, które w księgozbiorze mają tylko jedną książkę. Daje do myślenia. Pozycja mocno przeciętna. Mało treści. Mało wartościowej treści.Cena nieadekwatna do jakości. Drugi raz nie przeczytam.

Dałem najpierw 4, teraz daje 1. Może lepiej poczekać na jakieś obiektywne opinie, a nie zlecać pracownikom podbicie oceny?

Monika Biernat | 2016-05-27

Świetna książka! Serdecznie polecam!

krystian7k | 2016-05-12
Przeczytana: 08 maja 2016

Super książka dla osób pasjonujących się biznesem. Dużo praktycznych "z życia wziętych" porad. Sporo motywującej treści i wiedzy nt. rekrutacji. Serdecznie polecam!

Aleksandra | 2016-05-12

Serdecznie polecam dla każdego kto działa lub zaczyna przygodę z biznesem. Bardzo dobry poradnik, pisany lekkim językiem, poparty wieloma przykładami z życia autorki. Dzięki czemu rzeczy na pozór trudne i nieosiągalne można mieć na wyciagnięcie ręki. Książka dała mi sporo do myślenia za co dziękuję autorce! ;)