Tylko z tobą

Cykl: Falling (tom 4) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Falling Away
karollllllla

Powieść z cyklu rozpoczętego bestsellerem "Tylko ty" – najpopularniejszą powieścią o trudnej miłości młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie Gdy wszystko zawiedzie, tylko miłość poprowadzi cię dalej… Nazywam się Benjamin Dorsey. Znacie historię mojej mamy i mojego ojca. Znacie historię rodziców Kylie. Znacie nawet historię samej Kylie. Ale jeszcze nie znacie mojej. Nie wiecie, co to...

Gdy wszystko zawiedzie,
tylko miłość poprowadzi cię dalej…

Ale jeszcze nie znacie mojej. Nie wiecie, co to złamane serce, chyba że kochaliście kogoś tak jak ja, a potem pozwoliliście, żeby ten ktoś wam się wymknął, bo czekaliście zbyt długo…

Jak z tym żyć? Gdy ciągle ją widzisz i ciągle pamiętasz co straciłeś, bo byłeś takim cholernym tchórzem i bałeś się po nią sięgnąć? A ja się bałem. Więc wyjechałem…

Uciekłem. Na drugi koniec kraju, wstąpiłem do drugoligowej drużyny futbolowej. Więc przynajmniej miałem jeszcze futbol…
Ale los odebrał mi nawet to. Wtedy nienawidziłem swojego cholernego życia i siebie. A potem spotkałem Cheyenne Leveaux. Była dla mnie jak jasna iskierka w mroku...

Teraz tragedia znowu usuwa mi grunt pod nogami. A poczucie winy, zwątpienie, tajemnice i dawna nieszczęśliwa miłość naprawdę zagrażają mojej jedynej szansie na szczęście.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Pinina_Paulina | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

I tym oto optymistycznym akcentem kończymy przygodę ze wspaniała serią którą zapoczątkowała książka "Tylko Ty".
Swojej historii doczekał się Ben.
Nie miał chłopak łatwo bo zakochał się w swojej przyjaciółce i wpadł w friendzone po same uszy.
Wyjechał, żeby zapomnieć i "odkochać się".
Po drodze spotkał Echo, dziewczyna skryta, zamknięta w sobie, z tajemnicami.
Oboje dotknęła śmierć. Jak sobie z nią poradzili? Czy dali szanse miłości?

Książka godna polecenia, szczególnie tym osobom które od początku śledziły losy rodziny Callowayów i Dorseyów.
Jedyne czego żałuję, to tego, że autorka nie opisała rozmowy Ben'a i Oz'a - jak już przeczytacie całość to będziecie wiedzieli o co mi chodzi ;)
Nie ma co więcej pisać, fajne te rodzinki :)

lulamae | 2016-01-13
Przeczytana: 11 stycznia 2016

Wreszcie historia Bena. Chłopaka, które poznaliśmy już przy jego narodzinach i mieliśmy okazję być świadkami jego dorastania. Chłopaka, który zakochał się nieszczęśliwie i stało się to powodem jego zagubienia, pustki i rezygnacji z dotychczasowych marzeń i celów. Chłopaka, który wsiadł do auta i wyjechał w podróż po kraju, aby się zdystansować, odkochać, zapomnieć, odnaleźć własnego siebie. Nie szło mu lekko odnajdywanie samego siebie, ale znalazł za to Echo.
Okoliczności ich spotkania nie są radosne. Echo jest dziewczyną z problemami i tajemnicami. Spędzili razem trzy dni, ale wystarczyło, aby zmienić coś w każdym z nich.
Zdecydowanie przeczytajcie ich historię.

Bardzo dobre zakończenie serii. Historia jest naprawdę ciekawa, wciągająca. Dużo przygnębiających momentów u naszych bohaterów, to ich cierpienie, zagubienie, ból, dezorientacja aż wypływają z kartek książki. Ale wypływa także pasja, namiętność i radość kiedy ta dwójka jest razem.
Naprawdę lubię Bena, naprawdę,...

magpie101 | 2016-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2016

Kolejna ksiazka z tej serii, ktora swietnie sie czytalo.
Ben od pierwszych stron skradl moje serce mimo, ze pograzony byl w swojej rozpaczy.
Echo na chwile przestalam lubic za to co zrobila Benowi ale jak wytlumaczyla co nia kierowalo to znowu zyskala w moich oczach.
Podobalo mi sie nawiazanie do bohaterow z poprzednich czesci czyli Coltona, Nell, Jason i Becca, Kaylie i Oza.
Polecam!

wiolagg66 | 2016-03-12

Wspaniała historia ! Uwielbiam całą tą serię i książki te autorki <3

Ania | 2016-01-10

Co za ulga, że ta część jest o niebo lepsza od poprzedniej!!! (tam gdyby nie Oz byłaby to kompletna klapa!). Czekałam na Bena, chciałam poznać jego historię i bardzo się cieszyłam czytając tą część, że wyleczył się z Kylie (i dobrze, że prawie jej nie było w tej części). Bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła żeńska bohaterka - Echo - na początku wydawała się dosyć humorzasta, jednak im dalej, tym bardziej wydawała mi się normalną, młodą kobietą, z problemami, ale walczącą ze swoimi słabościami. Szczerze miałam powoli już dość tych idealnych, skrzywdzonych, pięknych, dziewiczych bohaterek NA. Wreszcie mamy kobietę z krwi i kości, z która w jakiś sposób można się utożsamiać. I chociaż lubię bad boyi to Ben wydał mi się naprawdę pociągający..taki dżentelmen z dawnych czasów. Ta część jest naprawdę lepsza od poprzedniej.

Monika Zjawińska | 2015-10-30
Przeczytana: 30 października 2015

Powieść z cyklu rozpoczętego książką "Tylko Ty". Autorka porusza w swoich książkach temat jakim jest dojrzewanie emocjonalne młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w dorosłe życie.
Książka szalenie fascynująca. Polecam ją każdemu.

Karolina | 2017-03-10
Przeczytana: 10 marca 2017

Benjamin Dorsey - bohater "Tylko z Tobą", to syn bohaterów innej powieści napisanej przez Jasinde Wilder. Tak jak i w poprzednich częściach serii "Falling" mamy zawirowania miłosne, sceny pełne seksu i erotycznego napięcia oraz happy end, czyli coś co już znamy. Autorka niczym Nas nie zaskakuje. Jak w poprzednich tytułach ktoś ma problemy, ktoś komuś pomaga te problemy rozwiązać, a przy okazji zakochują się w sobie. Seks oczywiście na pierwszym miejscu. No i muzyka country. Ben ucieka przed nieszczęśliwą miłością i wpada w objęcia drugiej miłości, którą zaczyna czuć do Echo. Echo właśnie straciła matkę i próbuje się z tym pogodzić, a z pomocą przychodzi jej właśnie Ben, który notabene znał jej matkę i był z nią w chwili tragicznego wypadku. Czy to będzie miłość czy tylko pożądanie...Tradycyjny styl pani Wilder. Nic dodać nic ująć.

Mystery | 2016-12-20
Przeczytana: 2016 rok

The best.

MissShy | 2016-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 21 kwietnia 2016

Specjalnie czekałam z czytaniem, żeby spokojnie sobie po przeżywać, bo poprzednie części mną wstrząsnęły, ale niepotrzebnie. Zdecydowanie najgorsza część z całej serii. Czekałam na jakieś wielkie bum i nic. Niewiele się tutaj dzieje. Autorka próbowała wprowadzić zamęt całą tą sytuacją z Chayenne, ale jej się za bardzo nie udało. Echo jest strasznie wkurzająca. Nagle ni z tego ni z owego (nie zdradzając dokładnie) trafia do szpitala. Nic wcześniej na to nie wskazuje (będziecie wiedzieć, o co chodzi). Dużo rzeczy mi się nie zgadza. Poprzednie części bardzo skupiały się na rodzinie, a tutaj tego brakuje, co jest kolejnym minusem. Ja się nudziłam, ale to moja opinia.

KamaZa | 2017-07-26

Nie wiem czy to przez tłumaczenie, czy w oryginale też tak jest, ale dla mnie książka była zbyt obleśna i wulgarna. Mam wrażenie, że autorka skupiła się za bardzo na scenach seksu, a za mało na całej historii, dlatego nie czułam ani chemii między bohaterami, ani ciekawości co się zdarzy. Z przymusem dociągnęłam do końca. Nie podobała mi się i NIE POLECAM.