Tylko z tobą

Jasinda Wilder Cykl: Falling (tom 4) literatura obyczajowa, romans 320 str.
Falling Away

Amber
literatura obyczajowa, romans
miłość rodzina romans szczęście szansa

Kup książkę

Prawda jest taka ze książka jest wspaniała i podniecająca. .. miłość cierpienia wzloty i upadki ale dzięki wsparciu można zdziałać cuda 😃 polecam w 100% mnie zafascynowala ta seria książek

Nie wiem czy to przez tłumaczenie, czy w oryginale też tak jest, ale dla mnie książka była zbyt obleśna i wulgarna. Mam wrażenie, że autorka skupiła się za bardzo na scenach seksu, a za mało na całej historii, dlatego nie czułam ani chemii między bohaterami, ani ciekawości co się zdarzy. Z przymusem dociągnęłam do końca. Nie podobała mi się i NIE POLECAM.

Lubie takie książki bo to odpoczynek dla mojego umysłu od takich pisarzy jak Cathy Glass czy Katarzyna Michalak. Książka lekko napisana z brudną historią, z emocjami i światełkiem w tunelu.

Benjamin Dorsey - bohater "Tylko z Tobą", to syn bohaterów innej powieści napisanej przez Jasinde Wilder. Tak jak i w poprzednich częściach serii "Falling" mamy zawirowania miłosne, sceny pełne seksu i erotycznego napięcia oraz happy end, czyli coś co już znamy. Autorka niczym Nas nie zaskakuje. Jak w poprzednich tytułach ktoś ma problemy, ktoś komuś pomaga te problemy...

Ostatni tom serii bardzo mi przypadł do gustu choć przykro że to już koniec

The best.

Specjalnie czekałam z czytaniem, żeby spokojnie sobie po przeżywać, bo poprzednie części mną wstrząsnęły, ale niepotrzebnie. Zdecydowanie najgorsza część z całej serii. Czekałam na jakieś wielkie bum i nic. Niewiele się tutaj dzieje. Autorka próbowała wprowadzić zamęt całą tą sytuacją z Chayenne, ale jej się za bardzo nie udało. Echo jest strasznie wkurzająca. Nagle ni z...

Na półkach: , , , ,

Piękna i wzruszająca i choć miejscami trudna warta przeczytania. Cieszę się szczęściem Bena, bo było mi go szkoda już w poprzednich częściach. Echo jest wspaniała, mimo, że trudna.
Polecam fanom serii i nie tylko.
Uwielbiam książki o szczerej miłości <3

Wspaniała historia ! Uwielbiam całą tą serię i książki te autorki <3

Opowiada historię Benjamina, jego chęć zapomnienia o miłości którą darzy przyjaciółkę. Podróżuje, pracuje, gra. Doznaje kontuzji która zmienia jego życie na zawsze :) ale historia kończy się happy end'em

• Falling
  • Chcę w prezencie