Tylko z tobą

Okładka książki Tylko z tobą Jasinda Wilder
Okładka książki Tylko z tobą
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Amber Cykl: Falling (tom 4) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Falling (tom 4)
New Adult
Falling Away
Amber
2015-10-20
2015-10-20
2015-01-06
Małgorzata Stefaniuk
miłość rodzina romans szczęście szansa

Prawda jest taka ze książka jest wspaniała i podniecająca. .. miłość cierpienia wzloty i upadki ale dzięki wsparciu można zdziałać cuda 😃 polecam w 100% mnie zafascynowala ta seria książek

Nie wiem czy to przez tłumaczenie, czy w oryginale też tak jest, ale dla mnie książka była zbyt obleśna i wulgarna. Mam wrażenie, że autorka skupiła się za bardzo na scenach seksu, a za mało na całej historii, dlatego nie czułam ani chemii między bohaterami, ani ciekawości co się zdarzy. Z przymusem dociągnęłam do końca. Nie podobała mi się i NIE POLECAM.

Benjamin Dorsey - bohater "Tylko z Tobą", to syn bohaterów innej powieści napisanej przez Jasinde Wilder. Tak jak i w poprzednich częściach serii "Falling" mamy zawirowania miłosne, sceny pełne seksu i erotycznego napięcia oraz happy end, czyli coś co już znamy. Autorka niczym Nas nie zaskakuje. Jak w poprzednich tytułach ktoś ma problemy, ktoś komuś pomaga te problemy rozwiązać, a przy okazji zakochują się w sobie. Seks oczywiście na pierwszym miejscu. No i muzyka country. Ben ucieka przed nieszczęśliwą miłością i wpada w objęcia drugiej miłości, którą zaczyna czuć do Echo. Echo właśnie straciła matkę i próbuje się z tym pogodzić, a z pomocą przychodzi jej właśnie Ben, który notabene znał jej matkę i był z nią w chwili tragicznego wypadku. Czy to będzie miłość czy tylko pożądanie...Tradycyjny styl pani Wilder. Nic dodać nic ująć.

Ostatni tom serii bardzo mi przypadł do gustu choć przykro że to już koniec

Ostatni tom serii bardzo mi przypadł do gustu choć przykro że to już koniec

The best.

The best.

Specjalnie czekałam z czytaniem, żeby spokojnie sobie po przeżywać, bo poprzednie części mną wstrząsnęły, ale niepotrzebnie. Zdecydowanie najgorsza część z całej serii. Czekałam na jakieś wielkie bum i nic. Niewiele się tutaj dzieje. Autorka próbowała wprowadzić zamęt całą tą sytuacją z Chayenne, ale jej się za bardzo nie udało. Echo jest strasznie wkurzająca. Nagle ni z tego ni z owego (nie zdradzając dokładnie) trafia do szpitala. Nic wcześniej na to nie wskazuje (będziecie wiedzieć, o co chodzi). Dużo rzeczy mi się nie zgadza. Poprzednie części bardzo skupiały się na rodzinie, a tutaj tego brakuje, co jest kolejnym minusem. Ja się nudziłam, ale to moja opinia.

Piękna i wzruszająca i choć miejscami trudna warta przeczytania. Cieszę się szczęściem Bena, bo było mi go szkoda już w poprzednich częściach. Echo jest wspaniała, mimo, że trudna.
Polecam fanom serii i nie tylko.
Uwielbiam książki o szczerej miłości <3

Polecam fanom serii i nie tylko.
Uwielbiam książki o szczerej miłości <3

Wspaniała historia ! Uwielbiam całą tą serię i książki te autorki <3

Wspaniała historia ! Uwielbiam całą tą serię i książki te autorki <3

Opowiada historię Benjamina, jego chęć zapomnienia o miłości którą darzy przyjaciółkę. Podróżuje, pracuje, gra. Doznaje kontuzji która zmienia jego życie na zawsze :) ale historia kończy się happy end'em

Kolejna ksiazka z tej serii, ktora swietnie sie czytalo.
Ben od pierwszych stron skradl moje serce mimo, ze pograzony byl w swojej rozpaczy.
Echo na chwile przestalam lubic za to co zrobila Benowi ale jak wytlumaczyla co nia kierowalo to znowu zyskala w moich oczach.
Podobalo mi sie nawiazanie do bohaterow z poprzednich czesci czyli Coltona, Nell, Jason i Becca, Kaylie i Oza.
Polecam!

Kolejna ksiazka z tej serii, ktora swietnie sie czytalo.

• Falling
  • New adult