Fotografuj cyfrowo jak profesjonalista

Shoot Like a Pro! Digital Photography Techniques
83-7243-337-2
fotografia, aparat, cyfrówka, zdjęcia
hobby

Rozwiń swoje umiejętności fotografowania cyfrowym aparatem za pomocą tego wspaniale napisanego podręcznika. Autorka bestsellerów, Julie Adair King, zdradzi Ci sekrety zawodowych fotografów, dzięki którym zrobisz niezapomniane portrety, zdjęcia krajobrazu i z podróży oraz efektowne zdjęcia produktów. Dowiesz się, jak wykorzystać wszystkie funkcje cyfrowego aparatu od parametrów ekspozycji do opcji rozdzielczości i zapoznasz się z technikami, które pomogą ci zrobić perfekcyjne zdjęcia nawet w trudnych warunkach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.empik.com