Fotografia cyfrowa dla bystrzaków

Tłumaczenie: Tomasz Boszko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla bystrzaków". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Digital Photography For Dummies
978-83-246-1600-8
hobby
sonia

"Pstrykać każdy może. Przed pojawieniem się aparatów cyfrowych ludzie nigdy tak chętnie nie robili zdjęć. No, może z wyjątkiem Japończyków. To fantastyczne hobby stało się nagle powszechnie dostępne, a amatorów zabaw z kamerą możemy spotkać już wszędzie. Bo i co w tym trudnego, wystarczy nacisnąć jeden guziczek i już - fotka gotowa. To, że jednak czytasz ten tekst, oznacza, iż masz większe ambicje. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią albo chcesz zrezygnować z tradycyjnego aparatu na rzecz cyfrówki, dobrze trafiłeś - ta książka odsłoni przed Tobą wszystkie tajemnice warsztatu profesjonalnego fotografika.

Dowiedz się, jak dobrać aparat idealny do Twoich potrzeb i wymagań. Poznaj magię cyfrowego świata zarówno od strony artystycznej, jak i czysto technicznej. Naucz się wykorzystywać w pełni możliwości swojego sprzętu. Sprawdź, jakie efekty osiągniesz, używając różnorodnych filtrów, a także korzystając z lampy błyskowej. Odkryj tajniki obróbki zdjęć za pomocą odpowiednich programów. Naucz się technik wydruku. Dołącz do grona pasjonatów fotografii cyfrowej, korzystaj z wiedzy innych i dziel się własnymi dokonaniami!
Akcesoria, które uprzyjemnią Ci zabawę
Kontrola ekspozycji i ustawiania ostrości
Sekrety odnajdywania idealnego ujęcia
Obróbka komputerowa i wybór drukarki
Fascynujące sztuczki cyfrowego rzemiosła
Najlepsze zastosowania dla cyfrowych obrazów

Ponadto 10 sposobów poprawy cyfrowych zdjęć i 10 wspaniałych witryn w sieci dla pasjonatów cyfrowej fotografii"

źródło opisu: Helion, 2009

źródło okładki: www.helion.pl