Upojeni

Wydawnictwo: Vizja Press&IT

Opowieść o pieniądzach, szaleństwie i wynalezieniu najpopularniejszego napoju świata. Rodrigo Vermilion to mały człowiek z wielkimi ambicjami. Jest garbatym karłem, ale wierzy, że zdoła odmienić swój los dzięki przypadkowemu spotkaniu w pociągu z bogatym przemysłowcem Isaakiem Brooksem. Do realizacji tego marzenia Vermilion potrzebuje tylko pomysłu

Piotr | 2014-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2014

nuda!!! dawno nie czytałem tak słabej książki, naprawdę na siłę, bo nie lubię nie kończyć książki. Nie ma naprawdę nic ciekawego w opowiadaniu historii o biznesie, tym bardziej w Anglii chyba XVIII wieku, bo już zapomniałem i chcę zapomnieć te strony. Szkoda papieru na takie książki.

skinnie | 2013-06-24
Przeczytana: 04 maja 2013

Dobra, niewymagająca pozycja na weekend. Ja będę ją zawsze mile wspominać, bo dostałam ją na ulicy z okazji Dnia Książki z przeuroczą naklejką "książka zamiast marihuany".

NieTenAnioł | 2015-01-15
Na półkach: Albert, Przeczytane