Riposta i humor w wystąpieniu publicznym

Wydawnictwo: EdisonTeam.pl
biznes, finanse
p_zielinski

Podczas lektury e-booka Riposta i humor w wystąpieniu publicznym pewnie nie raz otrzesz łzy, z rozbawieniem czytając inteligentne i dowcipne wypowiedzi znanych mówców. Czasami będziesz mile zaskoczony błyskotliwością przytaczanych ripost. Cóż, trudno oprzeć się wrażeniu, że opisywany tu sposób prezentacji to bardzo pożądana forma dialogu ze słuchaczem, a książka dowodzi jednego - wypowiedź publiczną można prowadzić lekko i intrygująco.

Marek Stączek pokazuje, jak nasze wypowiedzi można zmienić z tych nudnych we frapujące, z przewidywalnych w ciekawe i ambitne, wcale nie tracąc na merytorycznej stronie przekazu. Humor jest tu przedstawiony jako niepowtarzalny sposób komunikacji z publicznością, żart - jako skuteczna forma na dotarcie do oponentów, a anegdota - jako możliwość odkrycia sedna i wyrażenia sedna.

E-book jest adresowany do mówców, liderów, konsultantów, polityków. Każdy z reprezentantów tych grup znajdzie w nim coś do praktycznego wykorzystania. A autor posiada mandat do pisania o tym temacie, bo sam jest zawodowym mówcą i ghostwriterem.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!