Odkryj swój los. Wróżby i rytuały

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

„Odkryj swój los. Wróżby i rytuały” Jacquelline Lanser to kontynuacja dzielenia się z czytelnikami swoją tajemną wiedzą, tym razem krążącą wokół białej magii. Autorka przedstawia nam coś, co można nazwać kursem czarowania. „Czarownica to nic strasznego. Oznacza osobę, która ma wiedzę. Umie pracować z subtelnymi energiami. Umie wchodzić w inny wymiar i nawiązać kontakt z istotami duchowymi. Mogą to być zarówno dusze osób zmarłych, jak i żywych” - pisze w swojej książce Jacquelline Lanser. Autorka zajmuje się takimi wydarzeniami, których mądrzy ludzie nie umieją wytłumaczyć twierdząc, że są to głupoty.

Większość z nas chciałaby coś zmienić w swoim życiu. Czasami taka zmiana wydaje się być w zasięgu naszych możliwości, innym razem wydaje się, że nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Okazuje się jednak, ze nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko uwierzyć w... magię. Jak „wyczarować” sobie idealnego partnera? Jak czytać komuś z oczu? Jak odgadywać myśli innego człowieka? Na te i wiele innych pytań odpowiada autorka w swojej książce.

Kamomila | 2015-08-22