Sytuacje w miłości

Wydawnictwo: Psychoskok
Monika

„Sytuacje w miłości” Jacquelline Lanser bardzo wiernie odzwierciedlają różne momenty naszego życia, które dyktuje nam los. Każdy z nas pragnie szczęścia, miłości, przyjemnych chwil spędzonych w towarzystwie bliskiej osoby. Jednak mimo najlepszych chęci i starań, czasami zdarza się tak, że upragniona miłość, na którą tyle czekaliśmy przynosi nam cierpienie. Jakie w związku z tym poczynić starania, by ta droga do spełnionej miłości nie była tak wyboista?

Niektóre z tematów, które autorka porusza w swojej książce to na przykład: jak poznać ukochaną osobę, jeśli los nam jej dotąd nie przysłał? Czy warto żyć w związku małżeńskim na siłę? Czy warto być tak zwaną porządną dziewczyną? Na co skarżą się najczęściej kobiety, które opuściły swoich mężów? Kto powinien zajmować się finansami w małżeństwie? To tylko niektóre ze spraw poruszane w książce Jacquelline Lanser.

Wieloletnia praca z ludźmi oraz doświadczenia z własnego życia wyłoniły szereg tematów, dzięki którym powstała ta pozycja – mówi autorka.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!