Zdrowe dyskowce . tom 1

Wydawnictwo: Galaktyka
flora i fauna

Sposób żywienia ryb jest nierozerwalnie związany z warunkami środowiska, w którym żyją, dlatego łączne omówienie tych zagadnień w pierwszym tomie książki stanowi kompendium wiedzy pomocnej każdemu akwaryście, bez względu na gatunki ryb, jakie zamieszkują jego zbiornik. Pierwszy dział zawiera informacje na temat: środowiska naturalnego, w którym występują dyskowce i wiele innych gatunków ryb, sposobów i możliwości przygotowywania dla nich odpowiedniej wody, urządzania akwariów jako środowiska życiowego dla ryb z Ameryki Południowej, zasad obowiązujących podczas adaptacji zakupionych ryb do nowych warunków, podstawowych czynności pielęgnacyjnych.

Pior Opoczyński | 2012-09-12
davinczi | 2010-02-05