Wielka przygoda z Towarzystwem National Geographic

8389019922
podróże, odkrycia
popularnonaukowa
onika

Dzięki książce "Wielka przygoda z Towarzystwem National Geographic" poznasz niezwykłe dokonania podróżników, odkrywców i uczonych, którzy przez 117 lat badają otaczający nas świat. Towarzystwo National Geographic założone dla "rozwoju i upowszechniania wiedzy geograficznej" od lat dokumentuje i współfinansuje ich badania naukowe i odkrycia, które często miały przełomowy charakter dla wielu dziedzin nauki. Barwne opowieści i wspaniałe zdjęcia zawarte w książce prezentują historię Towarzystwa od chwili jego powstania w 1888 roku do dziś.

źródło opisu: Wydawnictwo G+J RBA Sp. z o. o. &Co. Spółka Komandytowa

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!