8 (17 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
hobby

Autor, Jacob, to legenda polskiego anarchizmu. Książka zbiera opublikowane przez niego teksty bądące świadectwem świadomego, odpowiedzialnego życia według własnego pomysłu...

Olia | 2014-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Ta książka trafiła do mnie przypadkiem (pewnie nieprzypadkowym) tuż po tym jak przeczytałam "Siekierezadę" Stachury. Też Wolność, i las, i droga - tylko w nieco bardziej "bajecznej" oprawie, cały czas przed oczami wstawały wspomnienia z dzieciństwa. Sadzonki i tipi. Serdecznie polecam do przeczytania wszystkim tym, którzy żyją w rytmie Ziemi i wolności =)

opiumsmoke | 2011-02-20

odmieniła moje zycie !

Katarzyna | 2011-06-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

chyba żadnej książki nie przeczytałam tyle razy co Dumki Jacoba. Jeśli tylko traficie na nią-nie zastanawiajcie się-przeczytajcie.

myggfa | 2016-11-05
rozbojniczka | 2016-10-31