Encyklopedia futbolu

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
sport

Idealny prezent na Mistrzostwa świata 2010 i następne! Najpopularniejszy sport na świecie dostarczył nam wielu momentów ekscytujących doznań od błyskotliwej gry Realu Madryt nastawionej na atak, w finale Pucharu Europy w 1960 roku, po nazywaną Ręką Bożą bramkę zdobyta przez Maradonę w 1986 roku i niespodziewany triumf Grecji na Euro 2004. Encyklopedia futbolu przypomina te i wiele innych zdarzeń prawdziwa skarbnica wiedzy o pięknej grze urzeknie każdego Czytelnika. Odkrywa wszystkie aspekty futbolu: zasady gry i umiejętności, rolę kibiców i mediów, pracę trenerów i taktyki. zawiera profile 75 najlepszych zawodników i ponad 40 najlepszych drużyn. Fascynujące akcje pokazują krok po kroku najsłynniejsze zagrania i gole. Pełna ciekawych statystyk Encyklopedia futbolu jest wspaniałym albumem dla całej rodziny.

Maxter | 2013-09-17
Przeczytana: grudzień 2007