Poczekalnia

Wydawnictwo: Novae Res
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
karollllllla

Fabian jest u szczytu zawodowej kariery, gdy jego ambitne plany przekreśla tragiczny wypadek. Na granicy życia i śmierci musi zmierzyć się z przeszłością i ocenić swoje dotychczasowe postępowanie. Uświadamia sobie, że przez lata funkcjonował w kłamstwie – zawsze płynął z prądem i starał się nie narażać, a ważne sprawy odkładał na później, goniąc za karierą. Czy dostanie od losu jeszcze jedną szansę? I jak inni przyjmą jego przemianę?

Powieść Czesława Sikorskiego traktuje o sprawach najważniejszych – miłości, wolności i o tym, że w życiu nic nie jest za darmo

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/poczekalnia

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/poczekalnia

Jeśli chodzi o "Poczekalnię" to już na samym początku bardzo zaintrygował mnie jej opis. Z tych kilku zdań, które zamieszczone są na odwrocie książki mogłam wywnioskować, że będzie to opowieść o sprawach naprawdę życiowych i ważnych. Czasami mam ochotę przeczytać coś dużo bardziej ambitnego niż zwykłe powieści młodzieżowe i w tym przypadku mój wybór padł akurat na twórczość Czesława Sikorskiego. Oczywiście poza niezwykle ciekawym opisem, moją uwagę przykuła także okładka, która nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Jeśli jesteście ciekawi jakie wrażenie zrobiła na mnie lektura "Poczekalni", zachęcam Was do zapoznania się z dalszą częścią recenzji, z której z pewnością się tego dowiecie.

Fabian zawsze stawiał swoją karierę ponad wszystko inne. Bardzo często brakowało mu czasu na spotkania z przyjaciółmi czy spędzanie wspólnych chwil z rodziną oraz rozmyślanie nad własnym życiem. Jednak los jest niezwykle nieprzewidywalny i postanowił dać mu mnóstwo czasu na rzeczy pozornie...