De Havilland Mosquito cz. 1. Polscy piloci na Mosquito

Wydawnictwo: Aj-Press
hobby

Pierwsza z przewidywanych czterech części poświęcona została m.in. polskim załogom w 23 Squadronie RAF i 307. Dywizjonowi Myśliwskiemu Nocnemu. Osobny rozdział opisuje 305. Lekki Dywizjon Bombowy Ziemi Wielkopolskiej i Lidzkiej im. marszałka Józefa Piłsudskiego, a kolejny dokonania Polaków na Mosquito w jednostkach szkolnych, rozpoznawczych i innych. Na planszach barwnych pokazano kamuflaże maszyn użytkowanych przez Polaków.

Raduss | 2015-12-31
Bogusław | 2013-11-27