Moja księżniczko. Niebiańskie listy od taty

Tłumaczenie: Elżbieta Wiater
Wydawnictwo: Wydawnictwo M
6 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
His Princess. Girl Talk with God. Love letters and Devotions for Young Woman
Samhain

Ta książka to pełen mądrości i miłości zapis „listów od Boga – Taty w Niebie” do dorastającej dziewczyny. Wiele dziewcząt, wkraczając w okres dojrzewania, przeżywa wewnętrzne napięcia, dramaty, konflikty, często tracą poczucie własnej wartości, buntują się przeciw światu i rodzicom. „Niebiańskie listy od Taty” starają się odpowiedzieć na te wszystkie problemy, rzucić na nie nowe światło, dać emocjonalne wsparcie, pokazać, że uda się przezwyciężyć wszystkie kłopoty, a przede wszystkim uświadomić czytelniczkom, że są kochane miłością bezwarunkową, że dla Boga są prawdziwymi Księżniczkami, najdroższymi na świecie.

Autorka sama zmagała się w młodości z wieloma emocjonalnymi problemami, walczyła z depresją, wychowywała się w dysfunkcyjnym domu, ale udało się jej pokonać wszystkie problemy. Dziś jest cenioną pisarką i mówcą, zapraszanym do wielu Kościołów w USA.

źródło opisu: http://www.empik.com/

źródło okładki: http://www.empik.com/

Rysia | 2015-06-21
Przeczytana: 19 czerwca 2015

Znakomita książka dla każdej córki Boga, czyli dla każdej Księżniczki. Warto ją przeczytać. Ma ogromny wpływ. Mam ogromną ochotę na prawdę długo opisać tę książkę, ale nie zrobię tego. Jak jakaś księżniczka ma ochotę przeczytać to nie zdradzę jej faktów.

Mania275 | 2018-08-28
AnnaŻe | 2017-05-28