Spełnienie

Wydawnictwo: Novae Res
literatura piękna
Natalia

Magdalena to kobieta sukcesu. Atrakcyjna, zadbana, świadoma własnej wartości. Prowadzi wraz ze wspólnikami świetnie prosperującą firmę, którą stworzyła od podstaw. Swój czas dzieli między pracę, spotkania z rodziną i znajomymi oraz schadzki z tajemniczym kochankiem Krzysztofem, o którego istnieniu wie tylko ona. Pewnego dnia kobieta otrzymuje od dwójki przyjaciół intratną propozycję...

Pewnego dnia kobieta otrzymuje od dwójki przyjaciół intratną propozycję współpracy. Ma szansę spróbować swoich sił w zupełnie innej branży. Postanawia podjąć wyzwanie i skorzystać z możliwości rozwoju zawodowego, chociaż wiąże się to z pozostawieniem dotychczasowego życia i rozpoczęciem wszystkiego od nowa z dala od rodzinnych stron.

Nieoczekiwany dar od Krzysztofa całkowicie zmienia jej priorytety i stawia wyjazd pod znakiem zapytania. Przyjaciele z całego serca zachęcają Magdalenę, by zgodziła się przyjąć ich propozycję, zapewniając o swoim oddaniu i chęci pomocy. Nikt jednak nawet nie przypuszcza, jakie perspektywy otwiera przed nią ta podróż…

źródło opisu: http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=spelnienie,druk

źródło okładki: http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=spelnienie,druk

nover | 2018-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2018

Ta książka to w ponad połowie najzwyklejsze ordynarne porno. Lubię czytać erotyki, ale to nawet do erotyki ma daleko. Bohaterowie uprawiają seks w najróżniejszy sposób, w zasadzie na samych niemal 100 stronicach można policzyć od zwykłego seksu po analny, w parku na ławce, w trójkącie, gdzieś majaczy nawet BDSM.
Druga połowa książki bardziej interesująca, niemniej momentami kompletnie nie pasująca do stylu autorki, wręcz odebrałam wrażenie jakby pisała to zupełnie inna osoba. Postacie miałkie i bez wyraźnego charakteru, brak mi w tej powieści czegoś głębszego coby scalało ją całą do w miarę sensownej historii.

W sumie ciężko jednoznacznie ocenić co chciała autorka w tej powieści swoim czytelnikom przekazać, bo prócz bardzo szczegółowych scen seksu, niewiele można się dowiedzieć o samych postaciach i ich charakterach, ich życiu zawodowo-społecznym oraz osobistym.

Szczerze odradzam, mimo, że książkę się czyta bardzo szybko, grafomaństwo pełną gębą.

Jeśli ktoś chce poczytać...

ejotek | 2015-10-16
Przeczytana: 10 maja 2015

Uwaga: jeśli ktoś nie lubi erotyków, scen seksu itp. niech sobie daruje i recenzję i książkę.

Miewacie czasami tak, że jakieś wydarzenie mające niedawno miejsce w Waszym życiu wpływa na wybór lektury? Właśnie mnie to spotkało. Otóż jakiś miesiąc temu miałam okazję po raz pierwszy spróbować owocu granatu. Dlatego kiedy zobaczyłam go na okładce, to był impuls (oczywiście z opisem też się zapoznałam, ale już w drugiej kolejności). Czy dość niecodzienny powód, by przeczytać książkę, był trafny?

Główną bohaterką powieści jest Magdalena, kobieta sukcesu, rozwódka. Jest młoda, ładna, zadbana i robi świetną karierę - jest wspólniczką firmy, którą stworzyła od podstaw. Wciąż dba o swój wygląd oraz o rozwój, często uczestniczy w przeróżnych szkoleniach. I to właśnie podczas jednego z nich poznała Krzysztofa. Nieznacznie młodszy od niej mężczyzna zafascynował ją od pierwszej chwili. Magda dość obcesowo wprosiła się do jego pokoju i tak rozpoczął się ich namiętny i płomienny... seks....

Wiesława | 2015-08-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam EBOOK
Przeczytana: 28 sierpnia 2015

Tego się nie da czytać... Wypadłam po trzech rozdziałach i w zasadzie zastanawiam się, jak udało mi się te trzy rozdziały przeczytać... Miałam chyba nadzieję, że nie można napisać książki, gdzie będzie tylko seks, seks i seks. Literatura dla erotomanów, nie dla mnie.

Ewelina | 2015-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2015

Praktycznie cała książka ocieka seksem. Aż miałam ochotę rzucić ją w kąt.Po okładce i tytule spodziewała się zupełnie czegoś innego .Pod sam koniec zrobiło się ciekawie i całkiem przyjemnie się czytalo,gdyby całą powieść była napisana tak jak jej koniec czytał by się z przyjemnością.