ZOE I GROSZEK. Magiczne hula hop

Wydawnictwo: Rea
Zoe and Beans. The Magic Hoop
Róża_Bzowa

Seria Zoe i Groszek Poznaj małą Zoe i jej najlepszego przyjaciela – psa Groszka! Razem świetnie się bawią i spotykają ich niesamowite przygody: zwykłe hula hop czy zabawa w ogrodzie okazują się prawdziwą przygodą. Autorami tych sympatycznych książeczek są Mick i Chloë Inkpen, ojciec z córką, dla których opowiadanie i ilustrowanie historii o Zoe i Groszku to wielka pasja. Magiczne hula...

Seria Zoe i Groszek

Poznaj małą Zoe i jej najlepszego przyjaciela – psa Groszka!

Magiczne hula hop

Mała Zoe znalazła hula hop i zaprasza do zabawy swojego przyjaciela, Groszka. Ale to nie było zwykłe hula hop. To było magiczne hula hop!

źródło opisu: http://www.rea-sj.pl/zoe-magiczne-hula-hop/987/

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl/zoe-magiczne-hula-hop/987/

Villiana | 2017-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Bardzo przyjemna książeczka dla dzieciaków, z interesującą bohaterką, dziewczynką o imieniu Zoe i jej pieskiem Groszkiem.

Pewnego dnia podczas zabawy Zoe rzuca przez obręcz hula hop swoją przytulankę Kłębuszka. Wtedy dzieje się coś magicznego, co staje się zalążkiem najdziwniejszych zdarzeń.

Książeczka od razu stała się ulubioną opowieścią mojej córki, która też zapragnęła mieć magiczne hula hop. Napisana ciekawym językiem, prostym, specyficznym, różnym od tego, co czytałam do tej pory. Całość odebrałam bardzo dobrze, a dzieciaki rewelacyjnie. Z całą pewnością sięgniemy po inne książeczki z udziałem Zoe i Groszka.