Kacper. Strachy

literatura dziecięca
978-83-245-9704-8
Donata Olejnik
pies starch

Dobrze, gdy poprzez czytanie bajek, możemy dzieciom coś wytłumaczyć. Tak jest z tą książką, dzięki której okazuje się, że nie wszystko jest takie straszne, jak może nam się wydawać na początku, a przełamywanie strachu jest częścią dorastania naszych dzieci.
Polecam.

Kacper, to sympatyczny psiak, którego pokochały rzesze dzieciaków na świecie. Od jakiegoś czasu, gości również w domach polskich dzieci, witając je z ekranu telewizora, czy uśmiechając się z książek. Ten książkowy, o którym chciałabym wam dzisiaj powiedzieć jest dziełem, a może raczej dzieckiem Micka Inkpena, brytyjskiego pisarza, który napisał cykl książek o psiaku, który...

• 2018
  • 2013
  • 2012
  • 2015
  • 3 lata
  • Literatura dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Kacper. Strachy