Kacper. Pudło z zabawkami

Wydawnictwo: Papilon
Anna Janczyszyn

Kacper to sympatyczny szczeniak, znany wielu dzieciom z popularnej kreskówki pod tym samym tytułem. Krótkie historyjki o Kacprze to przyjemne i pouczające opowieści, które zachęcają dzieci do twórczego myślenia i naśladowania takich wartości jak: uczciwość, prawdomówność czy uprzejmość. Postępowanie Kacpra to idealne odzwierciedlenie zachowań dzieci najmłodszych. W tym tomiku: Kacper ma...

W tym tomiku:
Kacper ma zmartwienie. Ktoś albo coś wygryzło dziurę w jego pudle z zabawkami. Co to może być? Czy jego zabawki są bezpieczne?

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: empik.com